Aspire Go
Зустрічайте Aspire Go - ноутбук, що спрощує життя. Створено для зручного використання й оснащено всім необхідним для продуктивної роботи та зв'язку. Досягайте успіху, чим би ви не займалися.
Чіткість і комфорт
Завдяки вузькій рамці на 15.3-дюймовому екрані ноутбук Aspire Go забезпечує візуально чітку роздільну здатність WUXGA зі співвідношенням сторін 16:10.
З'єднання
Легко підключайте та заряджайте пристрої через повнофункціональний порт USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI 2.1 роблять роботу з цифровими технологіями швидшою, зручнішою та приємнішою.
Розблокуйте більше можливостей за допомогою AcerSense
Програмне забезпечення AcerSense оптимізує простір для зберігання даних, відстежує роботу програм і багато іншого, надійно контролюючи стан вашого пристрою та час роботи акумулятора. Це універсальний інструмент для більш зручної та комфортної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 344.2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 243.45 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire Go |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для програміста;для студента;з SSD-диском;ультрабуки;до 20 000 грн;д |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 20 356 ₴









