Випробуйте Aspire Go - ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, він оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.
Захоплюючі візуальні ефектиДля задоволення будь-яких потреб користувачів Aspire Go поставляється з візуально чіткими дисплеями з високою роздільною здатністю і співвідношенням сторін 16:10. А завдяки технології Acer ComfyView ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого використання.
Зручний для користувача дизайнЛегко підключайте пристрої через повнофункціональні порти USB, а підключення Wi-Fi 6 і HDMI 2.1 роблять роботу з цифровими технологіями швидшою, зручнішою та приємнішою.
Оптимізація без зайвих зусильІнтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності. Рішення Acer TNR та Acer PurifiedVoice підвищують чіткість і якість відеодзвінків до нового рівня.
Дружній до планетиНоутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, й оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Linux |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.5 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 680M Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire Go |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на AMD;на Ryzen |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 33 846 ₴









