Серія - Crucial T705, 1 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 13600 Mb/s, Швидкість запису - 10200Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | Crucial T705 |
| Також шукають | ігрові;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі;M2 1Tb |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 181 ₴







