Серія - Legend 970 PRO, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, 80.6 x 24.2 x 17.9 мм, 52 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 52 г |
| Габарити | 80.6 x 24.2 x 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.6 млн. годин |
| Серія | Legend 970 PRO |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 17.9 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 553 ₴










