12 В, 80 Аг, Клемы - F11 (M6), AGM (Absorbed Glass Mat), 350 х 167 х 180 мм, 21.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 80 Аг |
| Вага | 21.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 350 х 167 х 180 мм |
| Також шукають | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴

