Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху. Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Акумулятор PowerPlant. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору батарей PowerPlant є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2600mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 3cells |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 275 x 32 x 22 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 1 109 ₴




