
Накопичувач SSD M.2 2280 256GB PX500 Goodram (SSDPR-PX500-256-80-G3)
3 296 ₴
- В наявності
- Код: 00-00184891
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкий і місткий
Завдяки швидкості читання до 3 200 МБ/с і запису до 1 300 МБ/с ви можете швидко запускати програми та миттєво передавати дані, забезпечуючи максимальний комфорт у роботі. Більше не потрібно турбуватися про повільне завантаження додатків або системи. Ємність диска дає змогу зберігати величезні обсяги даних, включно з великими файлами, мультимедіа, застосунками та навіть усією операційною системою, не турбуючись про брак місця для зберігання.
Флагманські технології
Використання інтерфейсу PCIe 3 x4 забезпечує чудову пропускну здатність і високу продуктивність навіть за інтенсивного використання, що дуже важливо для застосунків, які потребують великих обчислювальних ресурсів і швидкого доступу до даних. У накопичувачі використовується низка технологій, які не тільки підвищують продуктивність, а й покращують довговічність і безпеку збережених даних. До них належать: Error Correction Code (ECC), wear leveling, thermal throttling або функція SMART.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Польща |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 1300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3200 Mb/s |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 150 |
| Габарити | 22 x 80 x 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | PX500 |
| Також шукають | дешеві;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Товщина | 3.8 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 296 ₴






