
Кулер до процесора Enermax ETS-T41 Digital ARGB (ETS-T41D-ARGB)
1 733 ₴
- В наявності
- Код: 00-00182156
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сокет - AM4, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1600 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 25 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enermax |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 705 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 733 ₴





