Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 3 х 120 мм, GPU - до 255 мм, CPU - 160 мм, 190 х 353 х 300 мм, 2.8, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 255 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,6 мм; скло; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 190 х 353 х 300 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Prologix E113 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴










