
Система рідинного охолодження Enermax Liqmax IV 360 Digital Display (ELC-LMIV360-SF)
3 930 ₴
- В наявності
- Код: 00-00184475
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LIQMAX IV 360 — рідинна система охолодження від ENERMAX
Запатентований двокамерний водоблок із помпою Gen.2 Xtreme
Збільшена на 35% основа та вдосконалена конструкція помпи забезпечують на 31% вищий потік рідини. Це дозволяє знизити температуру процесора на 5°C (TDP 250 Вт) у порівнянні з іншими високопродуктивними СРО.Тиха продуктивність
ШІМ-керовані вентилятори та помпа забезпечують оптимальний баланс між охолодженням і рівнем шуму:
• Вентилятори: 500–1800 об/хв
• Помпа: 1500–3100 об/хвМагнітний цифровий дисплей у реальному часі
Унікальний дисплей на водоблоці з можливістю ручного повороту для зручного відображення даних.Проста інсталяція
Сильні магніти 3100 Gauss гарантують швидкий і надійний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enermax |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СРО | немає |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри радіаторів | 394 x 120 x 27 мм |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1152;1155;1700;1851 |
| Тип підшипників | керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing) |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 930 ₴


