AQUAFUSION II 360 — рідинна система охолодження від ENERMAX
Запатентований двокамерний водоблок з помпою Gen.2 Xtreme
Завдяки збільшеній на 35% основі та оптимізованій конструкції помпа забезпечує на 31% вищий потік рідини, що дозволяє знизити температуру процесора на 5°C (TDP 250 Вт) у порівнянні з іншими високопродуктивними СРО.Вентилятори SquA RGB ADV
Насолоджуйтесь яскравим RGB-підсвічуванням та потужним охолодженням завдяки технології Vortex Frame.Повна синхронізація з RGB-системою
Підтримка адресованого RGB з 16,8 млн варіантів кольорів для сумісних материнських плат.Магнітний поворотний дисплей у реальному часі
Ексклюзивний цифровий екран на водоблоці з можливістю ручного обертання та зручним кріпленням на магнітах 3100 Gauss.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enermax |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 380 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СРО | немає |
| Повітряний потік | 71.88 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 26 мм |
| Розміри радіаторів | 394 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 27 dB |
| Сокет | 1156;1150;1151;1152;1155;1700;1851;2066 |
| Тип підшипників | керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing) |
| Тиск | 2.08 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 256 ₴










