Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2200 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 36 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin (помпа), білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70.38 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin (помпа) |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 272 x 121 x 27 мм |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1155;1200;1700 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 3.92 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 605 ₴








