1851, 20 ядер, 20 потоків, 2.4 GHz, 5.3 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, Кеш-пам'ять - 30 MB Intel Smart Cache, L2: 36MB, немає, Arrow Lake, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 2.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2025 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 36MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Arrow Lake |
| Сокет | 1851 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo) |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 872 ₴

