TR5, 32 ядра, 64 потоки, 4.0 GHz, 5.3 GHz, Максимальний TDP - 350 Вт, 5nm, L1: 2MB, L2: 32MB, L3: 128MB, немає, AMD Zen 4, BOX без кулера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 4.0 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 19.10.2023 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість каналів пам'яті | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 350 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 32MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 128MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | TR5 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen Threadripper |
| Також шукають | ігрові;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником;топові |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 321 ₴




