Потужний 120-мм кільцевий вентилятор
Кільцевий вентилятор Zalman AF120 розроблено для запобігання вихору і зворотного потоку на кінці крил, що дає змогу підвищити ефективність і стабільність роботи завдяки придушенню вібрації.
Оптимізоване керування ШІМ
Вентилятор 9X Performa PLUS був оптимізований для найкращої роботи.
Чудові характеристики алюмінію
Чотири мідні теплові трубки з тонким дизайном і алюмінієвий радіатор забезпечують найкращу ефективність охолодження. Радіатор розташований так, щоб рівномірно і швидко розсіювати тепло для найкращої ефективності охолодження.
Мідні теплові трубки з чорним покриттям
Чорное покриття надає естетики CNPS 9X Performa PLUS і підвищує теплопровідність та стійкість до іржі.
DTH (теплові труби прямого торкання)
Пряме передавання тепла на теплові трубки забезпечує максимальне охолодження і мінімізацію теплового опору.
Антивібраційні гумові прокладки
Корпус AF120 виготовлено з міцного матеріалу. Він має чудову міцність і антивібраційні гумові накладки для мінімізації вібрації, що виникає під час роботи вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 710 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 157 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Рівень шуму | 29.7 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 4000 рік |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.01 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 472 ₴








