DeepCool AN400 BK — це низькопрофільний повітряний охолоджувач із 4 тепловими трубками, який забезпечує 150 Вт TDP у компактному радіаторі. Завдяки безперешкодному простору для модулів оперативної пам’яті та потоку повітря зверху вниз, AN400 BK є чудовим вибором навіть для невеликих збірок ITX.
Компактний і багатофункціональний
З 62 алюмінієвими ребрами з чорним покриттям, 4 оптимізованими тепловими трубками та рельєфною мідною охолоджувальною пластиною, AN400 BK містить великий потенціал охолодження в маленькому процесорному кулері висотою 53 мм.
Маленький, але потужний
Оснащений тонким 92-міліметровим вентилятором FDB з підтримкою ШІМ і видимим 3-фазним двигуном, AN400 BK може розганятися до приголомшливих 2950 об/хв, залишаючись досить тихим (23,2 дБ(А))
Пасивний повітряний потік
Напрям потоку зверху вниз має додаткову перевагу, забезпечуючи пасивне повітряне охолодження елементів материнської плати навколо центрального процесора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 431.4 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 5.4 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 31.18 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.45 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 077 ₴










