Lian Li розширила свою лінійку UNI FAN новою моделлю P28 , яка розроблялася для максимальної продуктивності. Компанія вибрала дизайн із дев'ятьма лопатями, виготовленими з рідкокристалічного полімеру, що дає велику площу поверхні лопатей. Ще одна особлива функція полягає у трьох профілях швидкостей. Вентилятор поставляється з блоком керування, який можна прикріпити до корпусу магнітами, після чого перемикати між профілями швидкості.
Потік досягає 92 CFM (156 м³/год), статичний тиск – 4.79 мм H₂0. P28 можна поєднувати в кластери, при цьому потрібно лише один кабель живлення. Ще один кабель може використовуватися для об'єднання двох кластерів, що дозволяє керувати відразу шістьма вентиляторами.
- Режим L забезпечує тиху роботу в діапазоні від 200 до 1300 об/хв.
- Режим M балансує між рівнем шуму та продуктивністю з діапазоном від 200 до 2.200 об/хв.
- Режим H дає максимальну продуктивність з діапазоном від 200 до 2.600 об/хв.
Потік досягає 92 CFM (156 м³/год), статичний тиск – 4.79 мм H₂0. P28 можна поєднувати в кластери, при цьому потрібно лише один кабель живлення. Ще один кабель може використовуватися для об'єднання двох кластерів, що дозволяє керувати відразу шістьма вентиляторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Повітряний потік | 92 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 28 х 120 мм |
| Рівень шуму | 32.1 дБ |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 4.79 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴






