Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, 2200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 38 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴

