Вентилятор ASUS Prime MR120 ARGB Reverse з двостороннім підсвічуванням на рамі та товщиною 28 мм забезпечує ідеальну ефективність охолодження.
- Надтовста рама вентилятора завтовшки 28 мм забезпечує ідеальну ефективність охолодження.
- Працює тихо, рівень шуму до 23 дБ(А)
- 20 адресованих RGB-світлодіодів круглої форми, що висвітлюють систему
- Двостороннє рамкове підсвічування забезпечує безшовне та яскраве естетичне освітлення.
- ШИМ-управління зі швидкістю обертання вентилятора до 1600 об/хв забезпечує оптимальне охолодження для різних робочих навантажень.
- Сумісність з Aura Sync забезпечує узгоджені кольори та ефекти освітлення на різних типах обладнання.
- Доступний у чорному та білому кольорах, у стандартній або зворотній орієнтації для відповідності різним збіркам ПК.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 179 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 x 120 x 28 мм |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴










