Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника та вала (FDB)
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує тихішу роботу завдяки кращому розподілу тиску та мінімізації вібрацій.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при всього лише 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
PST – синхронізоване керування вентиляторами на базі PWM
Додатковий роз’єм PWM дозволяє синхронізувати кілька вентиляторів послідовно за допомогою одного роз’єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Сумісність з моделлю | P12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 773 CFM |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
- Ціна: 359 ₴






