Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідравлічний, 1700RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 35.8 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 66 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 1.81 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴






