Крісло, виготовлене з високоякісних матеріалів, зокрема міцної сталевої рами та компонентів преміум-класу, оббите м'яким оксамитом для розкішних ігрових сесій. Складана підставка для ніг та похила спинка забезпечують максимальний комфорт під час епічних сутичок.
Відпочивайте в розкоші
Станьте королем вашого ігрового світу з м'якою оксамитовою оббивкою.
Регульований дизайн
Діапазон регулювання нахилу 95 °, 135 ° і 160 ° дозволить вам знайти потрібне положення і відчувати королівський комфорт у будь-якій ситуації.
Бічна кишеня
Зручна бічна кишеня зберігає все необхідне під рукою, дозволяючи вам зосередитись на грі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 86 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Маса крісла | 24.6 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Ширина області плечей | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 205 ₴










