Montech Air 1000 Premium — стильний комп'ютерний корпус, має попередньо встановлені 4 вентилятори - три по 140 мм спереду та один 120 мм ззаду. Дана модель поставляється з двома панелями: сітчастою панеллю для додаткового потоку повітря та панеллю із загартованого скла для додаткового огляду.
Встановлені вентилятори ARGB можна керувати за допомогою ARGB-сумісного програмного забезпечення материнської плати або світлодіодної кнопки керування на передній панелі (до 9 світлових ефектів). Корпус підтримує встановлення відеокарти до 340 мм, процесорного кулера 170 мм та блока живлення 180 мм.
Інноваційний пиловий фільтр Quick Slide із протипиловими сітками забезпечує ефективний захист від пилу та забруднень. Також ви зможете зберегти вільний простір всередині корпуса завдяки 7 попередньо встановленим втулкам для кабелів і 3 петлям на липучках.
Спеціальна бічна панель із загартованого скла полегшує користувачам доступ до внутрішніх компонентів, її зручно відкривати та від'єднувати. Конструкція без отворів зберігає цілісність корпуса та покращує його зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 6 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180-200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | MONTECH AIR 1000 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 331 ₴









