Ігровий корпус Mid-Tower Vista COC ATX має панорамний огляд на 262°, запатентовану систему охолодження COC, 5 вентиляторів ARGB і елегантний дизайн із модульною компонуванням для гнучкої збірки.
- Панорамний огляд 262°: панелі із загартованого скла з високою прозорістю демонструють апаратне забезпечення під різними кутами.
- Запатентована система охолодження COC: 12-сантиметровий вентилятор із регульованою температурою забезпечує стабільність під час інтенсивних ігор і розгону.
- 5 вентиляторів ARGB: нескінченна петля освітлення для захоплюючого візуального ефекту.
- Елегантний дизайн: мінімалістичний геометричний дизайн з акцентами RGB.
- Модульна компоновка: підтримує ATX/M-ATX/ITX, 155-мм процесорні охолоджувачі, 330-мм графічні адаптери та різноманітні конфігурації HDD/SSD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.45 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,4 мм;кло |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на нижній панелі |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Top 240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 200 х 448 х 340 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | GameMax Vista COC |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 908 ₴










