Корпус для ПК Focus MB Premium Micro ATX від GameMax - має унікальний шлях повітряного потоку, що забезпечує широкий діапазон сумісності та безліч варіантів охолодження
- Функції повного перегляду, призначені для плавного притягування очей глядача
- Корпус комп’ютера, зосереджений на охолодженні – попередньо встановлено 2 вентилятори чорного кольору з ШІМ спереду в передній версії та один у задній частині корпусу
- Допомагає з чудовою вентиляцією. Фронт Focus MB підтримує радіатор до 360 мм.
- Передня панель із щільною сіткою для потужного потоку повітря та ефективного захисту від пилу.
- Заокруглений дизайн передньої панелі.
- Стандартний замок для захисту від дітей, конструкція для захисту від дітей вимикача живлення робить його безпечнішим.
- Щедрий простір для відеокарт високого класу та великих кулерів. Підтримка материнських плат M-ATX, ITX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,4 мм;кло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з безгвинтовим кріпленням;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Gamemax Focus |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴










