Pop XL Air - це поєднання стилю та функціональності в серії Pop. Pop XL Air поєднує в собі точну інженерію з динамічним дизайном, пропонуючи простір і гнучкість завдяки своєму великому формату.
Випадок, що демонструє ставлення
- Унікальна передня сітка з візерунком у вигляді сот створює вражаючий візуальний ефект
- Легко очищувана передня сітка діє як пиловий фільтр, забезпечуючи при цьому високий потік повітря
Приховане відділення
Два акуратно приховані 5,25-дюймові відсіки з шухлядою для зберігання та магнітною кришкою
Панель вводу/виводу з підтримкою USB-C та ARGB
Оснащена новим контролером ARGB і світлодіодами живлення, легко встановлюється модуль USB-C, який можна придбати окремо
Гнучка підтримка накопичувачів
- Три ультрауніверсальні лотки для зберігання даних підтримують 3,5-дюймові та 2,5-дюймові накопичувачі одночасно.
- До комплекту також входить спеціальний кронштейн для твердотільних накопичувачів 2,5"
- Кілька точок кріплення, попередньо змонтовані кабельні стяжки та великі наскрізні отвори для забезпечення чистоти всередині корпусу
Вентилятори Aspect RGB
Постачається з попередньо встановленими чотирма 120-мм вентиляторами Aspect 12 RGB з технологією Trip Wire і гвинтівковими підшипниками для підвищення ефективності роботи лопатей і надійного охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 455 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 185 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 205 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром;контролер вбудованого підсвічування |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Fractal Design Pop XL |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 7 621 ₴










