Оптимізовані для інтенсивного притоку повітря
Оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140 мм PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501 Airflow. Його 7 лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
Вражаючий простір для high-end компонентів
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 Airflow забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна установити три вентилятори або радіатор до 360 мм, в той час як у верхній частині помістяться до 2 вентиляторів або радіатор 240 мм.
З поворотними слотами PCIe
Слоти PCIe Pure Base 501 Airflow можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
Продумане розміщення кабелів
З огляду на компактні розміри, у корпусі Pure Base 501 Airflow внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
Широкі можливості для підключення обладнання
Роз’єм USB 3.2 Gen. 2 Type C та два роз'єми USB 3.2 (Type A) на фронтальній панелі вводу-виводу для будь-якого типу обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.8 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 368 мм |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.2;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 178 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | з пиловим фільтром;отвори для рідинного охолодження;отвори для укладання кабелів |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 4 311 ₴








