Корпус серії 2E Credo V500B акуратний і компактний, з класичною металевою передньою панеллю, відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 330 х 413 х 185 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴

