Килимок тканинний "Прапор Англії", 300*780 мм - забезпечить зручність та комфорт під час гри. Адже дуже важливо у відповідальний момент, швидко та чітко клікнути при стрільбі в шутерах, онлайн-іграх. Цей килимок допоможе в цих моментах! І килимок не сковзне (завдяки гумовій основі) і рука не здригнеться!
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
Характеристики:
• розмір килимка – 300*780 мм
• товщина – 4 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | легко очищається і не потребує складного догляду;нековзна основа |
| Колір | синій;червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 800 х 300 х 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

