Ігрова поверхня Trust GXT 759 XXL забезпечує комфортну та точну гру. Завдяки розміру 900x400 мм вона вміщує клавіатуру та мишу, а гумова основа запобігає ковзанню. Оптимізована текстура гарантує точність рухів, а прошиті краї захищають від зношування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | згортається, легко миється, прогумована основа;прогумована основа, заокруглені краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 х 400 х 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴








