гума, тканина, ігрові, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Додатково | заокруглені краї;нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350 х 250 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



