Vinga 650W (VPS-650G) – це джерело живлення, яке є досить потужним для того, щоб забезпечувати енергією повноцінні дискретні карти. Крім того, даний прилад дуже економічний, адже в результаті офіційної експертизи йому було присвоєно один з найвищих класів енергоефективності – 80 PLUS Gold.
Надійність і довговічність виробу забезпечують кілька чинників, одним з яких є використання в його конструкції активного модуля PFC. На відміну від пасивних систем аналогічного призначення, даний тип модулів не тільки відмінно коригує коефіцієнт потужності, але і не перегріває БЖ. Від електротехнічних несправностей прилад захищений технологіями SCP, OCP і OVP. Таким чином, йому практично не здатні нашкодити короткі замикання, підвищена напруга або перевантаження по струму на різних окремих каналах.
Як правило, міцність деталей блоку живлення поступово виробляється через безперервну дію підвищених температур. Але ця модель оснащена якісним кулером, який охолоджує пристрій і виводить гаряче повітря через вентиляційні решітки.
Довжина дротів:
- 20+4P - 570mm
- 4P+4P - 620mm
- (SATA+SATA+SATA+SATA)*2 - 500+150+150+150mm
- (IDE+IDE+IDE)+FDD - 500+150+150+150mm
- [(6P+2P) transfer (6P+2P)]*2 - 500+150mm
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 52А |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 190 x 152 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 626 ₴










