Блоки живлення серії GameMax SFX забезпечують легендарну продуктивність і надійність стандарту SFX малого форм-фактора. Вони мають функції, які можна знайти в повнорозмірних високопродуктивних джерелах живлення, з ефективністю 80 PLUS, чудовим регулюванням напруги, а також інтелектуальним контролером вентилятора для підвищення надійності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 110 |
| OutputCurrent +12V1 | 70 А |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 125 х 110 х 65 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 161 ₴










