D-Link DGS-1210-28
Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту SmartConsole і Compact Command Lines. Комутатори даної серії також підтримують такі функції, як фільтрація ACL і D-Link Safeguard Engine. Більш того, серія комутаторів DGS-1210 підтримує функцію Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для «голосового» трафіку. DGS-1210-24 виконаний у металевому корпусі для установки в 19-дюймову стійку, оснащений інноваційною пасивною системою охолодження.
Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту SmartConsole і Compact Command Lines. Комутатори даної серії також підтримують такі функції, як фільтрація ACL і D-Link Safeguard Engine. Більш того, серія комутаторів DGS-1210 підтримує функцію Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для «голосового» трафіку. DGS-1210-24 виконаний у металевому корпусі для установки в 19-дюймову стійку, оснащений інноваційною пасивною системою охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -5˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 8;Windows 98;Windows NT;Windows XP |
| Температура зберігання | від -20˚ до 70˚ C |
| Тип | smart |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.7 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 615 ₴



