Батарея до ДБЖ
Ritar AGM RA12-60, 12V-60Ah
(RA12-60) - це обслуговуюча акумуляторна батарея, яка виготовлена за технологією AGM (електроліт абсорбований в спеціальному пористом сепараторі).
AGM (Absorbent Glass Mat) розшифровується, як абсорбуючі скляні мати. Фактично, це звичайна склотканина, розташована між позитивними і негативними свинцевими пластинами. У цій склотканини в "пов'язаному" стані знаходиться електроліт. Завдяки тому, що електроліт знаходиться в зв'язаному стані, можлива експлуатація батарей в будь-якому положенні (наприклад, на боці).
Продукція Ritar набула широкої популярності завдяки своїй високій якості, надійності і стабільності роботи. Батарея до ДБЖ Ritar AGM широко використовується в забезпеченні безперебійності електропостачання різних систем тривоги, кабельного телебачення, медичного обслуговування, комунікаційного обладнання, комп'ютерів, касових апаратів, а також в іграшках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 60 А·год |
| Вага | 20.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 260 x 235 x 169 мм |
| Також шукають | AGM |
- Ціна: 6 986 ₴

