Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, AM3, AM3+, 1200, 1700, AM5, 1356, 1366, 2011-3, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, рівень шуму - 33 dB, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 230 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 33 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1356;1366;1700;2011-3;2066;AM3;AM3+;AM4;AM5 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴




