35 кв.м, 2000 Вт, механічне, підлоговий, захист від перегріву, 2.1 кг, червоний, теплова гармата
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Червоний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Особливості | терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 35 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | вентиляція;обігрів |
| Також шукають | 2000 Вт і більше |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | теплова гармата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 237 ₴

