Масляний радіатор ARDESTO OFH-E11X2 оснащений LED-дисплеєм, на 11 секцій, потужністю 2 500 Вт призначений на обігріву приміщення площею до 25 м2. Керування пристроєм електронне. У комплектації – пульт ДК. Обігрівач має терморегулятор і датчики захисту від перекидання та перегрівання. Зручність пересування забезпечують комфортна ручка та маневрені колеса. Для зберігання шнура передбачено спеціальне відділення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | захист від перекидання;коліщата / ніжки для переміщення;таймер;терморегулятор |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | мобільність;пульт д/к;таймер;терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 25 кв.м |
| Потужність | 2500 Вт |
| Режими роботи | Обігрівання |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;з таймером |
| Тип | Оливний |
| Тип обігрівача, для сінка | масляний обігрівач |
| Тип керування | електронне;пульт ДК |
| Функції захисту | датчик перекидання;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴










