- Унікальний аеродинамічний дизайн корпусу сприяє Швидко Поширення теплого Повітря по всьому приміщенню та ефективності роботи конвекційної тяги;
- Нагрівальній елемент RX-nano-heateX - цільноліта Х-подібна ребриста конструкція, яка сприяє Швидко обігріву приміщення. Використання спеціального сплаву алюмінію Із ЗАСТОСУВАННЯ Nano-технологій дозволяє за максимально короткий строк робочих температур;
- Захист від перекидання;
- Блокування від використання дітьми - для Збереження налаштування;
- Високоточний електронний термостат;
- Система теплових екранів для Посилення конвекції;
- Подвійна Потужність нагрівання (повна І половині);
- Інтелектуальний LED дисплей відображає заданий фактичний температурний режим, а так само всі режими функціонування конвектора;
- Електронне урядування з 24-Годіна таймером;
- IP 24 високий клас піловологозахищенності;
- Захист від перегріву;
- Міцний композитний матеріал ніжок;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 595 х 400 x 107 мм |
| Гарантія | 36 |
| Додатково | захист від дітей, таймер, захист від перекидання, захист від перегріву |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | RX-nano-heateX |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 361 ₴



