- Унікальний аеродинамічний дизайн корпусу сприяє швидкому поширенню теплого повітря по всьому приміщенню і ефективності роботи конвекційної тяги;
- Нагрівальний елемент RX-nano-heateX - цільнолита Х-подібна ребриста конструкція, яка сприяє швидкому обігріву приміщення. Використання спеціального сплаву алюмінію із застосуванням Nano-технологій дозволяє за максимально короткий термін набрати робочу температуру;
- Захист від перекидання;
- Блокування від використання дітьми - для збереження налаштувань;
- Високоточний електронний термостат;
- Система теплових екранів для посилення конвекції;
- Подвійна потужність нагрівання (повна і половинна);
- Інтелектуальний LED дисплей відображає заданий і фактичний температурний режим, а так само всі режими функціонування конвектора;
- Електронне урядування з 24-годинним таймером;
- IP 24 високий клас пиловологозахищенності;
- Захист від перегріву;
- Міцний композитний матеріал ніжок;
- Кронштейни для настінної установки, стаціонарне опалення;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 460 х 400 x 107 мм |
| Гарантія | 36 |
| Додатково | захист від дітей, таймер, захист від перекидання, захист від перегріву |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | RX-nano-heateX |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | датчик перекидання;замок від дітей;захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 586 ₴



