12 В, 22 Аг, 181 х 76 х 167 мм, 6.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 22 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 181 х 76 х 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 334 ₴

