Новинка серед дитячих смарт-годинників AmiGo GO008 MILKY, в яскравому дизайні, з вбудованим WIFI, для більш точного позиціонування.
GO008 MILKY володіють широким функціоналом відстеження, зв'язку, прослуховування та безпеки.
Основні можливості AmiGo GO008 MILKY:
WIFI-визначення локації, по найближчій точці доступу
Вхідні / вихідні дзвінки, на встановлені номери батьками.
Висока точність визначення локації.
Прихований зворотний дзвінок - одна з найнеобхідніших функцій, завдяки якій, батьки можуть здійснювати приховані дзвінки на годинник, і прослухати, в якій обстановці знаходиться дитина. Ця опція дуже зручна, наприклад, якщо вам необхідно переконатися, дійшов чи дитина в школу. Для здійснення зворотного дзвінка, необхідно зайти в додаток і натиснути відповідний ярличок, або відправити смс-команду на годинник. Як використовувати цю функцію, детально описано в інструкції годин.
2G - підтримують високошвидкісний стандарт передачі даних 2G.
SeTracker2 - безкоштовне зручне і інтуїтивно-просте додатки, для Apple IOS і Android.
Вбудована камера, дозволяє знімати фото вподобаних видів, а також, веселі селфі-кадри.
Екстрений сигнал SOS, одним натисканням кнопки на корпусі годин
Установка Гео-зони, при покиданні дитиною якої, прийде миттєве повідомлення батькам на смартфон.
Додаткові приємні фішки AmiGo GO008 MILKY, запасний змінний ремінець в комплекті, встановлені навчальні математичні ігри, вибір мови меню і інтерфейсу Укр., Рос, Англ., Нім будильник, крокомір, беззвучний режим на час уроків, галерея знімків в годинах, і інше.
AmiGo GO008 MILKY, на руці вашої дитини, це його надійний захист, безпеку, і спокій батьків!
Підтримка програми читання з екрану включена.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amigo |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 400 мАг |
| Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Вага | 40 г |
| Висота корпусу | 48 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Датчики | акселерометр;крокомір |
| Діагональ екрана | 1.44" |
| Додаткові функції | вібрація;вбудований динамік;вбудований мікрофон |
| Змінний ремінець | Да |
| Камера | 2 Мп |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | Unisoc RDA8955 |
| Навігація | GPS;LBS |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики;події календаря;соціальні мережі |
| Прийом дзвінків (hands free) | є |
| Пульсометр | є |
| Підтримка SIM карт | nano SIM |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Дитячі |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Ширина корпусу | 40 мм |
- Ціна: 1 799 ₴






