
Блок живлення до ноутбуку Apple 96W USB-C Power Adapter (Model A2166) (MW2L3ZM/A)
5 099 ₴
- В наявності
- Код: 00-00162065
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 96 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 120 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴


