
Мобільний телефон OUKITEL WP19 Pro 8/256GB Black (6931940735711)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 00-00135686
Це не просто революція, це щось фрикове, але реальне – захищений смартфон Oukitel WP19. Дана модель має величезний запас автономності, який надається завдяки акумулятору ємністю 21000 мАг! Смартфон досить великий, а його вага трохи перевищує позначку в пів кілограма, але те, що такий смартфон на одному заряді може пропрацювати близько тижня - абсолютний факт.
Oukitel WP19 виробляється з розрахунком на будь-яких, навіть максимально вимогливих користувачів. Процесор у смартфоні – Helio G95, він 8-ядерний і точно забезпечить гідну продуктивність у будь-яких програмах. 256 Гб постійної пам'яті, а також 8 Гб оперативної пам'яті – параметри неслабкі, як і акумулятор. NFC присутня, а ось бездротовою зарядкою модель не придбала, як і більшість смартфонів цього бренду.
Дисплей смартфона Oukitel WP19 Black можна назвати ідеальним для любителів подивитися фільм або для тих, хто використовує якісь програми, де важлива чіткість. Роздільна здатність FullHD+ та діагональ в 6.78 Дм – ось, що потрібно для комфортного серфінгу в інтернеті, навігації та багатьох інших завдань. IPS дисплей із частотою оновлення 90 Гц дозволяє досить комфортно працювати та розважатися, без винятків.
Камер смартфон отримав 3, але основна з них 64-мегапіксельна. Вона дійсно знімає відмінно, а основними фішками можна назвати чіткий авто фокус, а також хорошу передачу кольорів як у фото, так і у відео. Так як це наближений до флагмана девайс, налаштувань у камері чимало, і кожен може знайти для себе все необхідне. Відео знімає девайс у 4К, а що ще потрібне? Є камера для боке, яка допоможе зробити розмитим заднє тло, а фронтальний модуль зовсім один із найкращих у сегменті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G95 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість мегапікселів камери | 64 + 20 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 12 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процесора | 2.05 GHz |
- Ціна: 12 999 ₴








