Кулер для корпуса Noctua NF-A15 PWM має великі габарити - 140 x 150 x 25 мм, конструкція рами складається з великої дванадцятикутника з двома виступами по боках, рама і лопаті виготовлені за тією ж технологією, що і два попередні вентилятори. Новинка оснащена підшипником SSO2, з'єднується через 4-піновий коннектор, що дозволяє автоматично регулювати швидкість обертів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 115.5 CFM |
| Розмір | 140 х 150 х 25 мм |
| Рівень шуму | 19.2 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 0.96 Вт |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.51 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴



