
Батарея універсальна ColorWay 40 000 mAh Powerful (USB QC3.0 + USB-C Power Delivery 65W) (CW-PB400LPA4BK-PDD)
2 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00127113
Портативний зарядний пристрій від ColorWay вражає високою продуктивністю та багатофункціональністю. Він обладнаний високоякісним літій-полімерним акумулятором об'ємом 40000mAh, що робить його ідеальним рішенням для потужного резервного живлення. Здатний заряджати не лише мобільні пристрої, але й ноутбуки через роз'єм Type-C з потужністю до 65Вт. Цей пристрій підтримує практично всі сучасні протоколи швидкої зарядки такі як: Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0/3.0/4.0, Huawei Fast Charge, Huawei Super Charge, Samsung Fast Charge, Apple Fast Charge, VOOC/DASH/WARP, MTK-PE+ 2.0. Це гарантує максимальну швидкість заряджання ваших пристроїв. Швидке заряджання самого Powerbank через роз'єм Type-C (до 60Вт) дозволяє суттєво скоротити час його заряджання. Оснащений світлодіодним дисплеєм, що дозволяє контролювати рівень заряду. З його вражаючою ємністю 40000 мАч ви можете бути впевнені, що цього вистачить для повторних зарядок всіх ваших гаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вага | 780 г |
| Вихідна потужність | 1 A;1.3 A;1.5 A;1.6 A;2 A;2.22 А;3 A |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду вбудованої батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 40000 mAh |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 2 999 ₴









