Gamemax IceBurg 240 Digital — це надійна система водяного охолодження з радіатором і двома 120-мм вентиляторами з ARGB-підсвічуванням. Забезпечить стабільну роботу та ефективне відведення тепла від процесора. Підтримує автоматичне регулювання швидкості обертання вентиляторів від 800 до 1800 обертів для оптимальної продуктивності.
Радіатор забезпечить високу теплопровідність. Його розмір передбачає більшу місткість для накопичення води та більшу площу розсіювання тепла. Завдяки цьому охолоджувальна рідина циркулює швидше, а вся конструкція має більшу продуктивність.
Створіть унікальний зовнішній вигляд системи охолодження завдяки підсвічуванню ARGB, яке має багато кольорів та візуальних ефектів. Також можлива синхронізація підсвічування з материнською платою. Разом з ним кулер буде мати стильний вигляд у прозорому корпусі ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 245 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin;3-pin (помпа) |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 275 x 120 x 52 мм |
| Рівень шуму | 36.7 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2066;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;AM5;FM1;FM2;FM2+;775;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 1.82 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 147 ₴








