Відкрийте для себе багатофункціональність ноутбуків Aspire. Оснащені процесорами Intel Core та графічним процесором NVIDIA GeForce RTX, вони чудово обладнані для вирішення широкого спектру завдань.
Прорив ефективності в реальному світі
Зробіть революційний стрибок у продуктивність реального світу з інноваційною гібридною архітектурою, що розподіляє потужність обробки туди, де вона потрібна найбільше.
Інтеграція комп’ютера й телефона
Intel Unison без проблем під’єднується до будь-якого телефона. Переносьте файли та фотографії, надсилайте та отримуйте виклики й текстові повідомлення, а також отримуйте сповіщення по телефону та керуйте ними з комп’ютера.
Надзвичайно комфортна чіткість
16-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920x1200. Тонкі рамки забезпечують широкий огляд, а Acer BlueLightShield захищає ваші очі під час тривалої роботи або навчання.
Орієнтований на користувача
Ноутбуки Aspire оснащені функціями штучного інтелекту, орієнтованими на користувача, в тому числі функцією Copilot з легким доступом за клавішами Windows. Покращуйте якість відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedVoice і PurifiedView, а також веб-камери з роздільною здатністю 1080p і двох цифрових мікрофонів для безперешкодного спілкування.
Універсальний і легкий
Легко залишайтеся на зв’язку завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3 з підтримкою аудіо LE. Усе це в тонкому та легкому корпусі з алюмінію, створеному для зручного та універсального використання в дорозі.
Розблокуйте більше можливостей за допомогою AcerSense
AcerSense - це універсальний інструмент для більш плавної та зручної роботи, який дає змогу контролювати та підтримувати вашу систему одним натисканням кнопки. Просто натисніть клавішу AcerSense у верхній частині клавіатури для миттєвого доступу.
Дружній до планети
Упакований на 100% в матеріали, що підлягають вторинній переробці, та в папір, сертифікований FSC, Aspire також має задню кришку, виготовлену з пластику, що на 30% складається з перероблених матеріалів. Цей ноутбук має сертифікацію Energy Star та реєстрацію EPEAT Silver, що робить його більш відповідальним вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 361 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 248 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року; для CS GO; для Dota 2; для графічного дизайну; для дому; для фотошопу;з SSD-диском; з великим |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 491 ₴








