для телевізора, Тип - фіксований, кількість ступенів свободи - 0, мінімальна підтримувана діагональ - 40", максимальна підтримувана діагональ - 80", VESA - 300 x 400, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, Максимальне навантаження - 35 кг, гвинт 8 х 80 (8 шт.), чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300 x 400;200 x 200;200 x 300;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400;600 x 200; |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | гвинт 8 х 80 (8 шт.) |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ телевізора | 80" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 685 х 105 х 37.5 мм |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴


