Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 2011, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1850 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 28 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - ARGB, 5 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1261 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 160 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1850 об/хв |
| Максимальний TDP | 240 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851;2011;2011-3;2066;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 151 ₴






